Decred ile Nissan X-Trail 1.6 dCi Sky 2014 Dizel

Şevki akbulut | 16 Şubat 2018 | Genel | 1 yorum

Decred ile Nissan X-Trail 1.6 dCi Sky Durumu

Decred ile Nissan X-Trail 1.6 dCi Sky 2014 130 hp motor gücüne ve 1598 cc motor hacmine sahip olan aracımız 4×2 önden çekişlidir, 90.000 kilometrede olan otomatik vites arcımızı bay ve bayanlar çok rahat bir şekil de kullanabilirler aynı zaman da dizel yakıt tüketimi sayesinde daima az yakan bu araç ile daima ekonomik bir sürüş geçireceksiniz. Sadece sağ arka çamurluğu boyalıdır değişeni yoktur tramerde 1.457 TL hasar kaydı bulunmaktadır. Bakımları yetkili servis tarafından yapılmıştır ekspertiz ve kilometre garantilidir, araçta hiç bir şekil de ağır hasar kaydı vs yoktur istediğiniz yetkili servise ustaya gösterebilirsiniz. Aracı alan müşterimize iç dış detaylı temizlik ve pasta cila hediyemizdir.

Decred ile Nissan X-Trail 1.6 dCi Sky Özellikleri

Decred ile 2014 Nissan X-Trail 1.6 dCi Sky Full + Full olan aracımızda ön sis farları, 5 kol alaşıml jantlar, koyu siyah kumaş döşemeler, katlanır koltuklar, ön kol dayama, bardaklık tutucu, otomatik klima, yol bilgisayarı, yağmur ve far gece sensörü, hız sabitleyici, fonksiyonel direksiyon, aux, usb girişi, ebd, abs, esp, vsa, perde hava yastığı, yolcu hava yastığı, ımmobilizer, merkezi kilit, sürücü hava yastığı, ısofix, yan hava yastığı, deri direksiyon, hız sabitleyici, dijital klima, start/stop, yol bilgisayarı, fonksiyonel direksiyon, sis farı, sunroof, arka parka sensörü, ön park sensörü, xenon far, bluetooth-telefon, kasetçalar, cd çalar gibi özellikler mevcuttur.

Decred ile Nissan X-Trail 1.6 dCi Sky 2014’e Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Decred Coin kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek için bu linke tıklayınız.

Araç Fiyatı: 119.900 TL

Decred Coin Günlük Kur Karşılığı: 371


Coprtying tüm hakları saklıdır.