Siacoin ile Mercedes CLA180 AMG 2015 Dizel

Şevki akbulut | 20 Şubat 2018 | Genel | 1 yorum

Siacoin ile Mercedes CLA180 AMG Durumu

Siacoin ile Mercedes CLA180 AMG 2015 Aracın sağ arka kapı ve sağ arka çamurluk lokal boyalıdır tramer toplam 1.080 TL çıkmaktadır harici değişen veya boyanan parçası yoktur. Motor şanzıman ve mekaniği kusursuzdur sıfırdan tek farkı kilometresi ve yılıdır. Bu temizlikte zor bulacağınız bir araçtır. 44.000 kilometrede olan aynı zaman da dizel olan bu araç ile düşük yakıt tüketimi sayesin de uzun yıllar boyunca ekonomik bir sürüş sağlayacaksınız. Otomatik vites türü sayesinde her bireyin ve şahısın kolaylıkla kullanabileceği bir araçtır. Sizler de hayatınızı kolaylaştırmak ve fark yaratmak, gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize toplamak istiyorsanız bu araç üzerinde uzun bir süre düşünmelisiniz. Siacoin ile satın alabileceğiniz bu araca aynı zaman da peşin olarak ta sahip olabilirsiniz.

Siacoin ile Mercedes CLA180 AMG Özellikleri

Siacoin ile 2015 Mercedes CLA180 AMG Full + Full olan aracımızda abs, asr, esp, vsa, bas, yolcu hava yastığı, yan hava yastığı, diz hava yastığı, yokuş kalkış desteği, sürücü hava yastığı, perde hava yastığı, ımmobilizer, merkezi kilit, ısofix, arka kol dayama, dijital klima, otomatik kararan dikiz aynası, deri direksiyon, fonksiyonel direksiyon, ayarlanabilir direksiyon, bi xenon far, sis farı, far yıkama, far gece sensörü, alaşımlı jant, yağmur sensörü, panoramik cam tavan, elektrikli aynalar, usb, aux radyo, tv-navigasyon, 6+ hoparlör gibi daha bir çok donanım barınmaktadır.

Siacoin ile Mercedes CLA180 AMG 2014’e Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Siacoin kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek için bu linke tıklayınız.

Araç Fiyatı: 143.000 TL

Siacoin Günlük Kur Karşılığı: 1404,79


Coprtying tüm hakları saklıdır.