Zcash ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline 2014 Dizel

Şevki akbulut | 21 Şubat 2018 | Genel | 0 yorum

Zcash ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline Durumu

Zcash ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline 2014 Aracın sağ ön çamurluk ve sağ ön kapısı boyalı sağ arka kapısı ise lokal boyalıdır harici değişen parçası hatası kusuru eziği çiziği çürügü yoktur. Bu fiyata alabileceğiniz en temiz uygun ve sağlam araçlardan bir tanesidir. Aracı nakit olarak alabiliyorken aynı zaman da bitcoin, zcash gibi altcoinler ile de satın alabilirsiniz. Yarı otomatik vitesi sayesinde bay ve bayanların rahatlıkla kullanabileceği konforlu ve dizel yakıt tüketimi ile ekonomik bir araçtır. 84.946 kilometrede olan bu aracımız 90 hp motor gücüne ve 1422 cc motor hacmine sahiptir. Siyahın asilliği ile bürünen aracımızın iç döşemeleri tertemizdir sürüşleriniz de gittiğinizi bile hissetmeyeceğiniz kadar konforlu bir araçtır.

Zcash ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline Özellikleri

Zcash ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline 2014 Arabada abs, asr, esp, vsa, edl, yolcu hava yastığı, yan hava yastığı, lastik arıza göstergesi, yokuş kalkış desteği, sürücü hava yastığı, ımmobilizer, merkezi kilit, ısofix, elektrikli arka camlar, analog klima, katlanır koltuklar, fonksiyonel direksiyon, elektrikli ön camlar, ayarlanabilir direksiyon, soğutmalı torpido, yol bilgisayarı, start/stop, sis farı, elektrikli aynalar, alaşımlı jant, radyo-mp3 çalar, aux, cd çalar, kasetçalar gibi daha bir çok özellik mevcuttur.

Zcash ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline 2014’e Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Zcash kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek için bu linke tıklayınız.

Araç Fiyatı: 65.500 TL

Zcash Günlük Kur Karşılığı: 39,68


Coprtying tüm hakları saklıdır.