Bitcoin ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline 2016 Dizel

Şevki akbulut | 22 Şubat 2018 | Genel | 0 yorum

Bitcoin ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline Durumu

Bitcoin ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline 2016 Boyası ve değişeni olmayan aracımız orjinal ve emsalsizdir. Yarı otomatik vitesi sayesinde bay ve bayanların çok rahat kullanabileceği polo ailesinin en sessiz aracıdır. Dizel tüketimi sayesinde şehir içi, dışı ve karma tüketim de her zaman her hava koşulunda az yakmaktadır. Ayrıca 90 hp motor gücü ve 1422 cc motor hacmi sayesinde oldukça güçlü ve konforlu bir arabadır. Gelişmiş ön konsolu ve sistemi sayesinde yollara hakim olan ve konforu derinlemesine kadar hissettiren bir arabadır. Bitcoin ile satın alabileceğiniz bu araca aynı zaman da nakit olarakta sahip olabilirsiniz.

Bitcoin ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline Özellikleri

Bitcoin ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline 2016 Aracımızda abs, asr, esp, vsa, edl, yolcu hava yastığı, yan hava yastığı, lastik arıza göstergesi, yokuş kalkış desteği, sürücü hava yastığı, ımmobilizer, merkezi kilit, ısofix, analog klima, elektrikli arka ve ön camlar, ayarlanabilir direksiyon, fonksiyonel direkiyon, katlanır koltuklar, yol bilgisayarı, start/stop, alaşımlı jant, elektrikli aynalar, sis farı, radyo-mp3 çalar, aux, radyo-cd çalar, radyo-kasetçalar gibi donanım ve özellikler mevcuttur.

Bitcoin ile Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline 2016’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Bitcoin kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek için bu linke tıklayınız.

Araç Fiyatı: 78.000 TL

Bitcoin Günlük Kur Karşılığı: 1.90


Coprtying tüm hakları saklıdır.