Bitcoin ile Volkswagen Caravella 2.0 TDI Trendline 2012

Şevki akbulut | 6 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Bitcoin ile Volkswagen Caravella 2.0 TDI Trendline Durumu

Volkswagen Caravella 2.0 TDI Trendline 2012 162.000 kilometrede olan aracımız 102 hp motor gücüne ve 1968 cc silindir hacmine sahiptir. 10′ kişilik olan aracı uzun yolda seyahatlerinizde tatillerde, iş hayatınızda günlük hayatta aile gezilerinizde kısacası her zaman her yerde kullanabileceğiniz konforlu, ekonomik ve güçlü bir araçtır. Dünyanın önde gelen markalarından Volkswagenin en iyi ürettiği minibüslerden bir tanesidir. Aracın sağ ön kapı, sağ arka kapı, sağ arka çamurluk, sol ön kapı lokal boyalıdır tramer 3450 tl çıkmaktadır. Harici değişeni hatası kusuru yoktur. Alıcısının uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabileceği bu araca bitcoin ve diğer altcoinler ile sahip olabilirsiniz.

Bitcoin ile Volkswagen Caravella 2.0 TDI Trendline Özellikleri

Volkswagen Caravella 2.0 TDI Trendline Arabada abs, asr, esp, yolcu hava yastığı, merkezi kilit, yokuş kalkış desteği, sürücü hava yastığı, klima, yol bilgisayarı, yağmur sensörü, elektrikli aynalar, sis farı, radyo, mp3 çalar, cd çalar gibi daha bir çok donanım ve özellik bulunmaktadır.

Bitcoin ile Volkswagen Caravella 2.0 TDI Trendline’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Bitcoin kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek senetlearaba.net internet sitemize giriniz.

Araç Fiyatı: 73.900 TL

Bitcoin Günlük Kur Karşılığı: 1.73


Coprtying tüm hakları saklıdır.