Bitcoin ile Ford Fiesta 1.25 Trend X 2016 Benzin

Şevki akbulut | 21 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Bitcoin ile Ford Fiesta 1.25 Trend X Durumu

Ford Fiesta 1.25 Trend X 15.000 kilometredeki aracımız 82 hp motor gücüne ve 1242 cc silindir hacmine sahip dizel bir araçtır. Mavinin en asil renk tonu ile dikkatleri ve ilgiyi üzerine toplayan bir araçtır. Aracın sadece sağ ön çamurluğu değişmiştir başka bir şeyi yoktur. Uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabileceğiniz bir araç arıyorsanız bu araç tam da sizlere göre.

Bitcoin ile Ford Fiesta 1.25 Trend X Özellikleri

Ford Fiesta 1.25 Trend X Abs, esp, vsa, ebd, tcs, yolcu hava yastığı, yan hava yastığı, diz hava yastığı, yokuş kalkış desteği, sürücü hava yastığı, perde hava yastığı, ımmobilizer, merkezi kilit, lastik arıza göstergesi, diz hava yastığı, yan hava yastığı, analog klima, elektrikli ön camlar, deri direksiyon, katlanır koltuklar, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, elektrikli ön camlar, ayarlanabilir direksiyon, alaşımlı jant, elektrikli aynalar, arka park sensörü, cd çalar, usb, aux, mp3 çalar, radyo gibi daha bir çok özellik mevcuttur.

Bitcoin ile Ford Fiesta 1.25 Trend X’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Bitcoin kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek senetlearaba.net internet sitemize giriniz.

Araç Fiyatı: 54.000 TL

Bitcoin Günlük Kur Karşılığı: 1.51


Coprtying tüm hakları saklıdır.