Monero ile Volkswagen CC 1.4 TSİ 2013 Benzin

Şevki akbulut | 22 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Monero ile Volkswagen CC 1.4 TSİ Durumu

Volkswagen CC 1.4 TSİ Yapısı ve duruşu ile asilliğini daima koruyan cc aracımız şirketler, iş adamları, makamlar, bakanlar, aileler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Volkswagen ailesinin en asil duruşuna sahip olan CC oldukça güçlü ve yapılı bir motora sahiptir. 160 hp motor gücü ve 1390 cc silindir hacmi yoda yüksek hızlara çıkmasını sağlıyorken aynı zaman da yarı otomatik vitesi ile kolay kullanım imkanı sağlıyor.

Monero ile Volkswagen CC 1.4 TSİ Özellikleri

Volkswagen CC 1.4 TSİ Araçta abs, asr, esp, vsa, edl, yokuş kalkış desteği, sürücü hava yastığı, lastik arıza göstergesi, merkezi kilit, ımmobilizer, alarm, yan hava yastığı, ısofix, tavan hava yastığı, yolcu hava yastığı, elektrikli arka camlar, analog klima, dijital klima, elektrikli ön camlar, fonksiyonel direksiyon, elektrikli koltuklar, soğutmalı torpido, geri görüş kamerası, hız sabitleyici, katlanır koltuklar, yol bilgisayarı, deri direksiyon, ön kol dayama, far yıkama, sis farı, elektrikli aynalar, arka park sensörü, panoramik cam tavan, ön park sensörü, yağmur sensörü, ısıtmalı aynalar, alaşımlı jant, cd çalar, mp3 çalar, aux, kasetçalar

Monero ile Volkswagen CC 1.4 TSİ’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Monero kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek senetlearaba.net internet sitemize giriniz.

Araç Fiyatı: 96.000 TL

Monero Günlük Kur Karşılığı: 113,7


Coprtying tüm hakları saklıdır.