Ripple ile Opel Mokka X 1.4 Enjoy 2016 Benzin

Şevki akbulut | 26 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Ripple ile Opel Mokka X 1.4 Enjoy Durumu

Opel Mokka X 1.4 Enjoy Boyasız değişensiz hatasız olan aracımız orjinaldir sınıfının ve yılının en temizlerinden olan opel mokka aracımızı ripple, bitcoin ve diğer altcoinler ile satın alabilirsiniz. Aracımızın içi dışı donanımı yapısı görüntüsü harikadır. Sportif bir yapıya sahip olan aracımız ile tüm dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Asfaltta toprakta her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Opel Mokka otomatik vitese sahiptir. 140 hp motor gücü ve 1364 cc silindir hacmi ile güçlü bir sürüş sağlayan aracımız ile yüksek hızlara ulaşabilirsiniz.

Ripple ile Opel Mokka X 1.4 Enjoy Özellikleri

Opel Mokka X 1.4 Enjoy Aracımızda alarm, abs, esp, vsa, sürücü hava yastığı, perde hava yastığı, yolcu hava yastığı, ısofix, alarm, yan hava yastığı, deri koltuk, elektrli camlar, fonksiyonel direksiyon, hız sabitleyici, dijital klima, ön ısıtmalı koltuklar, deri direksiyon, geri görüş kamerası, ısıtmalı direksiyon, yol bilgisayarı, alaşımlı jant, elektrikli aynalar, adaptif far, sis farı, sunroof, arka park sensörü, ön park sensörü, 6+ hoparlör, navigasyon, bluetooth gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Ripple ile Opel Mokka X 1.4 Enjoy’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Ripple kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek senetlearaba.net internet sitemize giriniz.

Araç Fiyatı: 99.000 TL

Ripple Günlük Kur Karşılığı: 38,53


Coprtying tüm hakları saklıdır.