Tron ile Bmw 320i ED Modern Line 2014 Benzin

Şevki akbulut | 27 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Tron ile Bmw 320i ED Modern Line Durumu

Bmw 320i ED Modern Line 52.000 kilometredeki aracımız 170 hp motor gücüne ve 1598 cc silindir hacmine sahiptir. Aracın kaputu değişmiştir harici herhangi bir sorunu yoktur uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz bir araçtır. Beyaz iç döşemeleri ve kahverengi dış rengi filim camları ile tüm dikkatleri üzerine toplayan şirin kalıplı sağlam ve hoş bir araçtır. Tam otomatik vitese sahip olan aracımız benzin olmasına rağmen az yakmaktadır. Hayatınızı renklendirmek ve farklılıklar yaratmak istiyorsanız gittiğiniz her yerde ağırlığınızı koruyacağınız bu araca tron, bitcoin ve diğer altcoinler ile sahip olabilirsiniz.

Tron ile Bmw 320i ED Modern Line Özellikleri

Bmw 320i ED Modern Line Abs, merkezi kilit, alarm, yan hava yastığı, yolcu hava yastığı, ısofix, yokuş kalkış desteği, sürücü hava yastığı, perde hava yastığı, ımmobilizer, otomatik kararan dikiz aynası, dijital klima, arka ısıtmalı koltuklar, ön ısıtmalı koltuklar, fonksiyonel direksiyon, hidrolik direksiyon, arka kol dayama, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, start/stop, deri direksiyon, ön kol dayama, sis farı, yağmur sensörü, alaşımlı jant, navigasyon, aux, cd çalar, kasetçalar gibi daha bir çok özellik mevcuttur.

Tron ile Bmw 320i ED Modern Line’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Tron kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek senetlearaba.net internet sitemize giriniz.

Araç Fiyatı: 131.750 TL

Tron Günlük Kur Karşılığı: 785,01


Coprtying tüm hakları saklıdır.