Factom ile Fiat Egea 1.3 Multijet Easy 2017 Dizel

Şevki akbulut | 28 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Factom ile Fiat Egea 1.3 Multijet Easy Durumu

Fiat Egea 1.3 Multijet Easy 2017 Aile ve iş hayatının önde gelen araçlarından olan Fiat Egea çıktığı günden itibaren satış rekorları kırmış ve adını dünya genelinde duyurmuş bir modeldir. 27.000 kilometredeki bu araç 95 hp motor gücünü ve 1248 cc silindir hacmini üzerinde barındırmaktadır. 2017 Model bu aracımız boyasız, değişensiz, hatasız ve hasar kayıtsızdır. Yılının en temizlerinden emsalsiz aracımızın sıfırdan tek farkı yılı ve kilometresi diyebiliriz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz güçlü, konforlu ve ekonomik bir araç arıyorsanız Egea’ sizlere tavsiyemizdir. Şehir içinde 4 litre ve şehir dışında 3 litre gibi ortalama bir yakıt tüketimi vardır. İç donanımı ile de büyüleyen bu araca Bitcoin, factom ve diğer altcoinler ile sahip olabiliyorken aynı zaman da senetle’ de sahip olabilirsiniz.

Factom ile Fiat Egea 1.3 Multijet Easy Özellikleri

Fiat Egea 1.3 Multijet Easy 2017 Abs, bas, esp, vsa, ebd, yokuş kalkış desteği, sürücü hava yastığı, yolcu hava yastığı, merkezi kilit, ısofix, ımmobilizer, elektrikli arka camlar, analog klima, ön kol dayama, yol bilgisayarı, ayarlanabilir direksiyon, elektrikli ön camlar, bluetooth, radyo, cd çalar, mp3 çalar, navigasyon, aux ve usb bulunmaktadır.

Factom ile Fiat Egea 1.3 Multijet Easy’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Factom kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek senetlearaba.net internet sitemize giriniz.

Araç Fiyatı: 66.000 TL

Factom Günlük Kur Karşılığı: 670,22


Coprtying tüm hakları saklıdır.