XRP ile Hyundai İ20 1.4 MPI Style 2017 Benzin

Şevki akbulut | 29 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

XRP ile Hyundai İ20 1.4 MPI Style Durumu

Hyundai İ20 1.4 MPI Style Aracın sadece sağ ön çamurluğu boyalıdır harici değişen parçası eziği çürüğü sorunu yoktur. Motor aksanı, şanzımanı ve mekaniği ilk günkü gibi sorunsuz ve içi dışıda tertemizdir. 21.800 kilometrede olan aracımız 2017 model olup sıfırdan pek bir farkı yoktur. 100 hp motoru ve 1368 cc silindir hacmi ile oldukça güçlü bir motora sahiptir. Yüksek hızlara ulaşabileceğiniz bu araç ile yolda rüzgarın sesini dahi çok az duyacaksınız. Alaşımlı jantı ve iç dış yapısı gümüş gri rengi ve tasarımı ile daima dikkatleri üzerine çeken, bakanları ve kullanıcılarını cezbeden bir araçtır. XRP ile satın alabileceğiniz bu araca bitcoin ve diğer altcoinler ile sahip olabiliyorken, aynı zaman da senetle’ de sahip olabilirsiniz.

XRP ile Hyundai İ20 1.4 MPI Style Özellikleri

Hyundai İ20 1.4 MPI Style Esp, vsa, ebd, abs, bas, yolcu hava yastığı, ısofix, merkezi kilit, ımmobilizer, sürücü hava yastığı, yokuş kalkış desteği, elektrikli ön camlar, otomatik kararan dikiz aynası, analog klima, elektrikli arka camlar, ön kol dayama, katlanır koltuklar, hız sabitleyici, soğutmalı torpido, ayarlanabilir direksiyon, otomatik kararan dikiz aynası, sis farı, elektrikli aynalar, arka park sensörü, panoramik cam tavan, alaşımlı jant, radyo, cd çalar, kasetçalar, mp3 çalar, usb, aux mevcuttur.

XRP ile Hyundai İ20 1.4 MPI Style’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük XRP kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek senetlearaba.net internet sitemize giriniz.

Araç Fiyatı: 69.500 TL

XRP Günlük Kur Karşılığı: 32913.15


Coprtying tüm hakları saklıdır.