Ethereum ile Opel Corsa 1.4 Enjoy 2017 Benzin

Şevki akbulut | 2 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Ethereum ile Opel Corsa 1.4 Enjoy Durumu

Opel Corsa 1.4 Enjoy Otomatik vitese sahip aracımız 2017 model olup henüz 4.000 kilometrededir ve aracımızın boyanan parçası değişeni kesinlikle yoktur hatasız kusursuz emsalsizdir. Sıfırdan tek farkı 4.000 kilometrede olan bu aracın 90 hp motor gücü ve 1398 cc silindir hacmi vardır tam otomatik vitese sahip olması ve bu denli yüksek bir motora sahip olması aracı hem güçlü, hem kolay kullanımlı hem de konforlu hale getirmektedir. Siyahın en asil renk tonuna sahip aracımızın içi dışı tertemizdir, gelişmiş ön konsolu ile bir çok şeye imkan tanıyan opel corsa enjoyu Ethereum, bitcoin ve diğer altcoinler ile satın alabilirsiniz.

Ethereum ile Opel Corsa 1.4 Enjoy Özellikleri

Opel Corsa 1.4 Enjoy Esp, vsa, sürücü hava yastığı, yolcu hava yastığı, yan hava yastığı, geri görüş kamerası, yol bilgisayarı, ön ısıtmalı koltuklar, ısıtmalı direksiyon, dijital klima, bluetooth, yağmur sensörü, alaşımlı jant bulunmaktadır.

Ethereum ile Opel Corsa 1.4 Enjoy’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Ethereum kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek senetlearaba.net internet sitemize giriniz.

Araç Fiyatı: 73.000 TL

Ethereum Günlük Kur Karşılığı: 46,75


Coprtying tüm hakları saklıdır.