Bitcoin ile Volkswagen CC 1.4 Tsi Sportline 2014 Benzin

Şevki akbulut | 5 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Bitcoin ile Volkswagen CC 1.4 Tsi Sportline Durumu

Volkswagen CC 1.4 Tsi Sportline Sağ ön çamurluk ve bagaj boyalıdır tramer toplamda 2100 TL çıkmaktadır. 79.000 kilometredeki aracımız 2014 model olup 160 hp motor gücüne ve 1390 cc silindir hacmine sahip oldukça güçlü, yüksek hızlara ulaşabilen konforlu ve lüks bir araçtır. Volkswagen ailesinin en lüks araçlarından olan CC çıktığı andan itibaren iş adamları, şirket sahipleri, ailelerin, makamların, bakanların ve bir çok iş adamının/bireyin tercihi olmuştur. Sağlamlık ve konfor açısından üst düzey performans sağlayan bu araç rahat kullanım kolaylığı sağlayan otomatik vitese sahiptir.

Bitcoin ile Volkswagen CC 1.4 Tsi Sportline Özellikleri

Volkswagen CC 1.4 Tsi Sportline Esp, vsa, ebd, abs, asr, yolcu hava yastığı, sürücü hava yastığı, tavan hava yastığı, yan hava yastığı, merkezi kilit, ısofix, ımmobilizer, yorgunluk tespit sistemi, elektrikli ön camlar, otomatik kararan dikiz aynası, dijital klima, anahtarsız giriş ve çalıştırma, fonksiyonel direksiyon, deri direksiyon, ön kol dayama, katlanır koltuklar, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, start/stop, bi xenon far, far yıkama, elektrikli aynalar, arka park sensörü, panoramik cam tavan, ön park sensörü, alaşımlı jant, yağmur sensörü, radyo, kasetçalar, cd çalar, mp3 çalar, navigasyon, bluetooth, usb, aux bulunmaktadır.

Bitcoin ile Volkswagen CC 1.4 Tsi Sportline’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Bitcoin kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek senetlearaba.net internet sitemize giriniz.

Araç Fiyatı: 105.000 TL

Bitcoin Günlük Kur Karşılığı: 3.88


Coprtying tüm hakları saklıdır.