Bitcoin ile Toyota Corolla 1.4 D-4D Advance 2013 Dizel

Şevki akbulut | 19 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

Bitcoin ile Toyota Corolla 1.4 D-4D Advance Durumu

Toyota Corolla 1.4 D-4D Advance Dünyanın en güvenilir araçlarından bir tanesi olan toyota corolla 2013 model olup bay ve bayanların en rahat kullanacağı yarı otomatik vitese sahiptir. 86.698 kilometredeki aracımız 90 hp motor gücüne ve 1364 cc silindir hacmine sahiptir. Araçta değişen parça veya boyanan yoktur hatasız orjinal ve yılının en temizinden emsalsizdir. Uzun yıllar boyunca güvende hissedeceğiniz, aile ve iş hayatınızı renklendirebileceğiniz ekonomik, güçlü, konforlu bir araç arıyorsanız corolla’yı beğendiğiniz araçlar arasında ilk sıralara koymanızı tavsiye ederiz.

Bitcoin ile Toyota Corolla 1.4 D-4D Advance Özellikleri

Toyota Corolla 1.4 D-4D Advance Abs, esp, vsa, ebd, tcs, bas, diz hava yastığı, yan hava yastığı, yolcu hava yastığı, sürücü hava yastığı, perde hava yastığı, yokuş kalkış desteği, ısofix, ımmobilizer, elektrikli arka camlar, ön kol dayama, arka kol dayama, dijital klima, elektrikli ön camlar, otomatik kararan dikiz aynası, ayarlanabilir direksiyon, fonksiyonel direksiyon, katlanır koltuklar, deri direksiyon, yol bilgisayarı, ön kol dayama, halojen far, ısıtmalı aynalar, alaşımlı jant, yağmur sensörü, navigasyon, mp3 çalar, aux, usb, radyo, kasetçalar, bluetooth, 6+ hoparlör, yol bilgisayarı, elektrikli aynalar, sis farı bulunmaktadır.

Bitcoin ile Volkswagen CC 1.4 Tsi Sportline’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Aracın fiyatı günlük Bitcoin kuru üzerinden çevirilerek hesaplanır. Tüm işlemler kanun çerçevesi içerisin de ve noter huzurunda gerçekleşmektedir. Aracı satın almak ve daha detaylı incelemek senetlearaba.net internet sitemize giriniz.

Araç Fiyatı: 70.000 TL

Bitcoin Günlük Kur Karşılığı: 2.11


Coprtying tüm hakları saklıdır.